O nás

Firma Smart Energo, s. r. o. pôsobí v oblasti montáže kúrenia, plynu a zdravotechnických  inštalácií. Vznikla s jasným cieľom – ponúknuť Vám, zákazníkom, prvotriednu kvalitu a zároveň udržiavať priateľské a profesionálne vzťahy. Tento cieľ sa snažíme dosahovať každý deň. Sme firmou, ktorá ponúka kvalitné služby tak domácnostiam ako aj firmám. Filozofiou spoločnosti Smart Energo, s. r. o.  je poskytovať profesionálne a kvalitné služby všetkým klientom. Poviete si, že takýchto firiem je na Slovensku mnoho. Väčšina spoločností v tomto odbore sa vyznačuje neosobným vzťahom zákazník – dodávateľ orientovaných len na zisk. Sme radi, že sa nám darí odlíšiť sa. Svedčia o tom aj referencie Vás – našich vďačných a hlavne spokojných zákazníkov.

Každý človek má iné potreby a samozrejme aj iné predstavy o ich naplnení a realizácii. Preto ku každému jednému z Vás pristupujeme individuálne, aby sme spoločne dokázali vyriešiť akýkoľvek problém. Rozumieme Vašim potrebám a preto pre Vás máme široký sortiment kvalitných služieb:

Poskytovanie kvalitného kúrenia

– či už potrebujete podlahové kúrenie, radiátorové kúrenie, stenové kúrenie alebo rekonštrukciu kúrenia, sme tu pre Vás. Okrem kúrenia zabezpečujeme aj rozvod vody, kanalizácie a plynu. Spoločne vypracujeme a zrealizujeme taký návrh, s ktorým budete určite spokojní.

Zabezpečenie tepelných zdrojov kúrenia

– v našom e-shope môžete nájsť plynové kotly, kotly na tuhé palivá, solárnu techniku, tepelné čerpadlá. Všetky produkty sú známkou kvality a sú určené pre slovenský trh (slovenské záruky, návody a servis). Najžiadanejšie výrobky sú vždy dostupné skladom. Internetový obchod pravidelne aktualizujeme o nové produkty a akciové zľavy. V prípade, že nie ste s cenou spokojní, môžete si zažiadať o vypracovanie cenovej ponuky.

Servis

– kúrenárska technika, rovnako ako každé iné zariadenia, si v určitom časovom intervale vyžaduje pravidelnú prehliadku. Ako profesionáli v odbore Vám ponúkame kompletný servis. Prevenciou predídete možným problémom a stratám.

Obráťte sa na nás a dokážeme Vám, že riešenie kúrenia môže byť príjemné – a pocit z vykúreného domova ešte príjemnejší.

 

Your Turn To Talk

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.